Portret Aart Staartjes: Schreeuwportret

Dit portret is geschilderd door Bregtje Zitman-Deelen. De opbrengst van dit schilderij gaat naar Amnesty International.

Bregtje: ‘Als kunstenaar zit er een drang in je om kunst te maken, dat kun je niet stoppen.’

In de werken van Bregtje staat emotie centraal. Daardoor heeft elk werk een verhaal. Belangrijk in het werk van Bregtje is dat iemand zichzelf moet herkennen in het portret, maar misschien nog wel meer dat er iets van het innerlijk in terug te zien is.

Artikelnummer:
OMRO0012
Hoogte:
80
Breedte:
60
Materiaal:
Olieverf op katoen, baklijst
Conditie:
Nieuw

U kunt dit kunstwerk ophalen bij Omroep MAX in Hilversum. De redactie neemt hierover contact met u op.

Deze veiling is: Gesloten
Winnend bod:
€ 1.510,00

Op dit veilingitem kun je niet meer bieden.