Gesigneerd Ajax-shirt

Een uniek Ajax-shirt, gesigneerd na de officieuze kampioenswedstrijd tegen FC Utrecht. Shirt is voorzien van de CL badge en ingelijst.

Een uniek Ajax-shirt van Tadic, gesigneerd door de spelers van Ajax na de officieuze kampioenswedstrijd tegen FC Utrecht. Wie biedt op dit shirt van de winnaar van de KNVB beker, halve finalist Champions League en Landskampioen 2018-2019 ?

Shirt is voorzien van de Champions League badge en ingelijst.

Artikelnummer:
VNAZ0001
Categorie:
Kleding
Categorie:
Sport
Hoogte:
90
Breedte:
60
Conditie:
Nieuw

Dit item kun je zelf ophalen, maar we kunnen het ook verzenden.

Als je kiest voor verzending, kost dat € 35,00 extra.

Deze veiling is: Gesloten
Winnend bod:
€ 1.750,00

Op dit veilingitem kun je niet meer bieden.