Batavus Nishiki cross hybrid fiets

Een prachtige cross hybride fiets van Batavus. Nishiki, de internationale naam van deze leverancier. Fiets met 21 versnellingen Shimano Acera. Geveerde voorvork voor extra comfort. Aluminium frame en velgen voor een lichtgewicht fiets. V-Brakes velgremmen voor en achter.

Artikelnummer:
WIMJ0001
Categorie:
Fiets
Categorie:
Sport
Conditie:
Nieuw

Dit item is een dienst. De contactgegevens van de aanbieder van de dienst krijg je per e-mail.

Deze veiling is: Gesloten
Winnend bod:
€ 280,00

Op dit veilingitem kun je niet meer bieden.